Diyet

Buzdolabı Gösterge Paneli Resetleme Nasıl Yapılır?

Buzdolabı Gösterge Paneli Resetleme Nasıl Yapılır?

Akıllı teknolojili buzdolabı modellerinde gösterge panelleri, buzdolabı yönetiminizi daha fonksiyonel ve daha pratik bir hale getiriyor. Bu şekilde buzdolabı kullanımı çok daha avantajlı ve çok daha eğlenceli hale geliyor. Akıllı teknolojileri ile buzdolabınızın tüm fonksiyonlarını dinamik bir şekilde yönetebilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Buzdolabınızdaki durum ve işlem bilgilerini de gösterge paneli aracılığı ile takip edebilmeniz mümkün. Bu şekilde herhangi bir işlem/fonksiyon sorunu olduğunda veya hatalı yerleşim söz konusu olduğunda da buzdolabı gösterge panelinden bunu anlayabilirsiniz. Buzdolabınızın işlemlere yanıt vermemesi ve gösterge panelininin kilitlenmesi durumunda buzdolabı gösterge paneli resetleme yapabilirsiniz. Bu konuda Arçelik Servisi teknikerlerimizden destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Gösterge Paneli Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Buzdolabı gösterge panelinde resetleme işlemini yapmanız, buzdolabınızın tüm ayarlamalarının sıfırlanmasına neden olacaktır. Bu durumda özel kullanım ayarlarınızın gitmesine yol açacağından, sonrasında kullanım sorunlarıyla karşı karşıya kalmamak adına dikkatli bir şekilde hareket etmelisiniz. Mevcut ayarlarınız ile ilgili bilgileri farklı bir yere kaydetmeniz veya daha pratik bir buzdolabı resetleme için profesyonel Göztepe Arçelik Servisi hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. Buzdolabınızda resetleme işlemini pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Güvenli ve hızlı bir şekilde buzdolabı gösterge paneli resetleme işlemi için Arçelik Servisi uzmanlarımız tarafından aşağıdaki adımların izlenmesi tavsiye ediliyor.

Buzdolabınızın gösterge panelindeki tuşları tamamen kapatın.

Buzdolabınızın alt ve üst bölümlerinde derece ayarını “orta seviyeye” getirin.

Buzdolabınızın açma/kapama düğmesinden kapatın ve 3 ile 4 dakika kadar bu şekilde bekleyin.

Bekleme süresinin ardından buzdolabınızın “alarm” yazılı düğmesine “20 saniye” kadar basılı tutun.

Bu işlemler ile buzdolabı resetlemeyi tamamlamış olursunuz. Buzdolabınızda resetleme yapmanıza neden olan sorunlar yüksek olasılık ile çözüm sağlayabilir. Buzdolabınızın resetleme işlemi ile çözüm sağlamak istediğiniz sorunu/arızası, bu işleme rağmen çözülememiş ise en kısa zaman dilimleri içerisinde profesyonel müdahale için Kurtköy Arçelik Servisi teknikerlerimizden destek almanız gerekir. Uzmanlarımız tarafından buzdolabınızda yaşadığınız ve resetleme yapmayı denediğiniz işlem için en hızlı şekilde çözüm sağlayarak, buzdolabınızda yeniden ilk günkü performansında verimlilik alacak şekilde kullanım gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir